sklep small smile otwarcie

Zaczynamy! Otwieramy sklep internetowy dla dzieci i niemowląt.

Cześć! Całym zespołem planowaliśmy wielkie otwarcie sklepu 3 maja 2019 roku, ale chwilę… jak oficjalnie otworzyć sklep internetowy?
Jednak postanowiliśmy, że właśnie od dziś będziecie mogli robić zakupy właśnie w tym sklepie. Jeszcze przez cały tydzień, a może i dłużej będą pojawiać się w sklepie nowe produkty. Co chwilę wpadamy na nowy pomysł, z którym chcemy się podzielić i pokazać Wam!

Kim jesteśmy i co sprzedajemy w naszym sklepie?

Jesteśmy zespołem młodych ludzi, którzy sami jeszcze dzieci nie mają, więc wszystkie sugestie, pomoce mile widziane. Jesteśmy to dla Was, więc będziemy cieszyć się, jeżeli napiszecie do nas i powiecie co potrzebuje Twoje dziecko.
W sklepie znajdziecie naturalne materiały, takie jak len, bawełna i podobne mieszanki. Chcemy w taki sposób powrócić do przeszłych czasów, kiedy nie było plastikowych ubranek, czy ceratowych śliniaków. Tworzymy produkty z sercem, stylem i dbałością o każdy szczegół.
Pojawią się akcesoria dla chłopców, jak i dziewczynek do rozmiaru 122. Na tę chwilę zostajemy tylko przy małych akcesoriach do włosów dla dziewczynek, czapeczkach, chusteczkach z daszkiem dla chłopców i słodkich, uroczych bloomersach dla niemowlaków i dzieci do 3 roku życia. Kolory będą stonowane i sięgające do stylu retro i boho, jednak znajdą się też bardziej kontrastowe elementy.

Promocje na otwarcie sklepu!

Jesteśmy nowi na rynku i chcemy stworzyć świat SmallSmile, chcemy abyście zostali z nami na dłużej i byli zadowoleni!
Na początek dajemy Wam DARMOWĄ DOSTAWĘ przy kwocie 50 zł, a dodatkowo zapisując się na nasz Newsletter otrzymacie 10% rabatu na całe zakupy wydając min. 100 zł <3

Nasze produkty będą idealnym pomysłem na prezent dla kogoś bliskiego! Niektóre produkty pakujemy w bawełniany woreczek, który wygląda pięknie, estetycznie i zjawiskowo. Dodatkowo mamy pudełeczka, w których każdy produkt będzie wyglądał jak prezent. Może warto zrobić niespodziankę dla własnego malucha?

Witajcie w SMALLSMILE!!! <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *